Retro tabule

 
 
 
Úvod > Darčeky > Retro tabuľky
 
Retro tabuľky
 
 
Cenová hladina
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 


Retro tabuľky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:
 
Retro cedula On A Diet For A Month
Akcia
Ušetríte: 30 %

Retro cedula On A Diet For A Month

Plechová retro cedula On A Diet For A Month 3D prinesie nostalgickú zábavu do vašej domácnosti, baru, kancelárii alebo garáži. Retro cedula je jedinečná a štýlová.
6,30 € 9,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
 
 

Kuchyňa s retro prvkami

Máte kuchyňu zariadenú v modernom štýle, alebo máte staršiu kuchyňu? V tomto prípade nezáleží na tom, na ktorú z týchto otázok ste odpovedali kladne.  Naše originálne retro tabule oživia staršiu aj modernejšiu kuchyňu a vtipné nápisy  pobavia nielen vás, ale aj vašu návštevu. Keď si pripomenieme zariadenie rôznych kuchýň, väčšinou sa v nich nenachádzajú drahé obrazy od renomovaných maliarov. Tie sa vystavujú v obývacej izbe, kde je im venovaná dostatočná pozornosť a priestor. Kuchynské steny sú teda poväčšine ozdobené kachličkami a veľkými nástennými hodinami, ktorými nič nepokazíme. Ideálnym a originálnym riešením kuchýň je práve preto retro tabuľa. Anglické nápisy sú vtipné a nepôsobia „otrepane“ ako väčšina podobných nápisov, ktorých je už dosť veľa na internete.

 

Oživte vaše bývanie s retro tabuľami

Tieto plechové retro tabule sú  vhodné na umiestnenie aj do iných priestorov bytového zariadenia. No len si predstavte ako čakáte, kedy zazvoní zvonček a vy radostne privítate vašich priateľov v šatovej zástere s čelenkou a chodbové steny budú ozdobovať retro tabule. Spoločne sa zasmejete na vtipných výrokoch a presuniete sa do obývačky na poobednú kávičku, alebo čerstvo pripravenú večeru.

Ak máte v dome, či v byte miestnosť na uskladňovanie potravín, tzv. „špajzu“, a radi by ste stenám, ktoré zívajú prázdnotou dodali šmrnc, tak tieto retro tabule budú taktiež tým pravým pre vás. Špajza, či pivnica, v jednom, či druhom – tabule zapasujú dokonale.

Ste jedným z tých ľudí, ktorí neradi vidia vlastné fotky rozmiestnené po dome, ale na druhej strane nechce mať obyčajné biele steny? Ste na správnej adrese! Obzvlášť, ak máte doma krásne veľké schodisko, ktoré prahne po nejakom jedinečnom kreatívnom kúsku, a hlavne taký, ktorý by prechod na ďalšie poschodie spravil zaujímavejším.

 

Retro tabuľa pre ozdobu pracoviska

Môžete mať akokoľvek seriózne zamestnanie, ale taký vtipný výrok na stene ešte nikdy nikoho neurazil. Ba, naopak! Odľahčí napätú situáciu a zútulní priestor. Majitelia kaviarní, cukrární a reštaurácií, spríjemnite prostredie návštevníkom aj zamestnancom naraz  aj vďaka retro tabuliam.