Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Vianočné pečenie alebo keď láska ide cez žalúdok

Sobota, 2. december 2017

V našich domácnostiach sa pomaly zvianočnieva. Každá z nás už začína rozmýšľať nad tým, ako čo najútulnejšie vyzdobiť všetky izbietky v dome. Čo kde rozvešať, nalepiť či zavesiť. Jedno je však isté, láska stále prechádza najmä cez žalúdok. A aj všetky vianočné vône, ktoré prichádzajú z kuchyne, sú tým najväčším lákadlom pre celú rodinu. Ak zacítite škoricu, vínko, medovníčky a ďalšie dobroty, potom je isté, že sú Vianoce. Milé naše verné zákazníčky, pripravili sme pre vás preto tento sladký recept, ktorý si určite užijete so svojimi najbližšími. S našimi Chic&Lovely zásterami sa vám bude piecť ešte pohodlnejšie. Dokonca sme pre vás pripravili špeciálnu vianočnú zásteru s krásnymi vianočnými motívmi. Niet nad výnimočný outfit, v ktorom sa cítite aj pri varení a pečení ako v bavlnke. Pustite sa s nami do pečenia a oslávme spolu ten najkrajší prichádzajúci vianočný čas.

 

Celý článok...
 

Prírodné materiály sú in!

Streda, 11. október 2017

V Chic&Lovely šijeme z bambusového vlákna.

Deň čo deň sa chceme cítiť krásne. Okrem iného sa preto obliekame do ženských vecí, ktoré zvýraznia naše krivky. Zároveň však chceme byť spokojné, a preto musí byť oblečenie príjemné. Alergie a ekzémy sú žiaľ na dennom poriadku.  Podobne ako v strave, ani v obliekaní to už nie je čo bývalo. Pre nás v Chic&Lovely je dôležité, aby sa naše zákazníčky mohli spoľahnúť na kvalitu.  Preto sme sa rozhodli dnešný blog venovať látke, ktorá je príjemná na dotyk, vhodná pre alergikov a z veľkej časti pochádzajúca zo samotnej prírody.

Bambusové vlákna pochádzajú z rastliny menom Bambus. Hoci sú bambusy také mohutné a vysoké, nepatria medzi stromy, akoby sme sa mohli nazdávať. Bambus rastie ohromne rýchlo, a momentálne sa stávajú čoraz obľúbenejšími aj pre záhradkárov pestujúcich v našich klimatických podmienkach. Dosahujú výšku až 30 metrov, v chladnejších pásmach je to o niečo menej. Krajinou pôvodu je Japonsko a Čína a okrem textilného priemyslu sa Bambus využíva aj na výrobu nábytku či ako súčasť orientálnej kuchyne.

 

Celý článok...
 

Jesenné trendy: Stavte na ženskú a sexy obuv!

Štvrtok, 21. september 2017

Opäť medzi nás zavítal nový školský rok. Či už ste mamina, a svoje deti ste úspešne vypravili do školy, alebo ste biznis žena, ktorá celý deň pracuje a vykonáva ťažké úlohy, alebo ste študentka, ktorá sa chodí do školy vzdelávať. Každá z vás potrebuje pekne vyzerať. No nie že potrebuje, ale chce, no nie? Ak dobre vyzeráme, dobre sa aj cítime. A práve na tom záleží. Ak sa dobre cítime, počas celého dňa nám idú úlohy od ruky, či už sme v domácnosti alebo v kancelárií či v škole. Máme pre vás pár topánkových trendov, ktoré určite oceníte najbližšiu jeseň.

Lodičky sú štýlové a navyše nadčasové. Nikdy nevychádzajú z módy, to vie predsa každá žena. Niet nad klasické čierne lodičky, či béžové alebo pudrové. Okrem toho ak ste z tých extravagantnejších, vaše lodičky môžu byť aj pestrých farieb, napríklad žlté, ružové či zelené. Tak outfit nielen podčiarknete, ale ho aj dokonale zvýrazníte a zakončíte unikátnou farebnou bodkou. Je neuveriteľné, ako dokážu práve topánky zahrať vo váš prospech. Najmä tie na vyššom podpätku okamžite vyčarujú lepšiu postavu, štíhlejšie nohy a krajší driek. To platí, či už ste menšia alebo máte výšku modelky, lodičky sa hodia každej žene. Doplnia biznis outfity, študentské ležérne oblečenie ale aj mamičky si ich zamilujú. V našej ponuke sú totiž stabilnejšie lodičky s pevnejším podpätkom. Chôdza v nich nie je vôbec namáhavá, a tak sa hodia aj do spoločnosti na dlhšie večery.

 

Celý článok...
 
Začiatok Predošlá strana 1 2 3 4 5 6 Dalšia strana Koniec

Zobrazených 1 - 4 z 24