Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Farba pre romantické duše, taká je staroružová

Nedeľa, 1. apríl 2018

Staroružová sa niekedy označuje ako pudrová, jemná ružová či baby ružová farba. Odtieň je vhodný pre dámy, ktoré sú romantičky celým svojim srdcom, ale aj pre tie, ktoré dnes práve nemajú náladu byť v krikľavých farbách. Jemná staroružová sa hodí pre všetky vekové kategórie a dokonca pre rôzne farby vlasov. Či už ste blondínka, brunetka alebo červenovláska, top, suknička či sako v tejto farbe vám určite pristanú. Pri tvorbe outfitov ide však najmä o to, s čím túto farbu skombinujete.

Blondínky urobia dobre, ak popri staroružovom kúsku siahnu po bielej, tmavšej ružovej až fialovej farbe či po džínsovine. Napríklad bambusový top od Chic&Lovely odporúčame skombinovať s bledomodrými džínsami, tzv. vypratého štýlu. K tomu sa napríklad skvelo hodia plátené tenisky v bielej farbe či jemné ružové lodičky. Siahnuť však môžete aj po spomínanej fialovej farbe, príp. tmavšej ružovej. Dá sa uplatniť napríklad v podobe saka alebo chlpatého svetríku, ktorý je túto zimu mimoriadne in. Takýto jednoduchý outfit kombinujte s výraznými šperkami. Vybrať si môžete masívny náhrdelník s množstvom kameňov v rôznych odtieňoch ružovej či pútavé ružové náušnice.

 

Celý článok...
 

Vianočné pečenie alebo keď láska ide cez žalúdok

Sobota, 2. december 2017

V našich domácnostiach sa pomaly zvianočnieva. Každá z nás už začína rozmýšľať nad tým, ako čo najútulnejšie vyzdobiť všetky izbietky v dome. Čo kde rozvešať, nalepiť či zavesiť. Jedno je však isté, láska stále prechádza najmä cez žalúdok. A aj všetky vianočné vône, ktoré prichádzajú z kuchyne, sú tým najväčším lákadlom pre celú rodinu. Ak zacítite škoricu, vínko, medovníčky a ďalšie dobroty, potom je isté, že sú Vianoce. Milé naše verné zákazníčky, pripravili sme pre vás preto tento sladký recept, ktorý si určite užijete so svojimi najbližšími. S našimi Chic&Lovely zásterami sa vám bude piecť ešte pohodlnejšie. Dokonca sme pre vás pripravili špeciálnu vianočnú zásteru s krásnymi vianočnými motívmi. Niet nad výnimočný outfit, v ktorom sa cítite aj pri varení a pečení ako v bavlnke. Pustite sa s nami do pečenia a oslávme spolu ten najkrajší prichádzajúci vianočný čas.

 

Celý článok...
 

Prírodné materiály sú in!

Streda, 11. október 2017

V Chic&Lovely šijeme z bambusového vlákna.

Deň čo deň sa chceme cítiť krásne. Okrem iného sa preto obliekame do ženských vecí, ktoré zvýraznia naše krivky. Zároveň však chceme byť spokojné, a preto musí byť oblečenie príjemné. Alergie a ekzémy sú žiaľ na dennom poriadku.  Podobne ako v strave, ani v obliekaní to už nie je čo bývalo. Pre nás v Chic&Lovely je dôležité, aby sa naše zákazníčky mohli spoľahnúť na kvalitu.  Preto sme sa rozhodli dnešný blog venovať látke, ktorá je príjemná na dotyk, vhodná pre alergikov a z veľkej časti pochádzajúca zo samotnej prírody.

Bambusové vlákna pochádzajú z rastliny menom Bambus. Hoci sú bambusy také mohutné a vysoké, nepatria medzi stromy, akoby sme sa mohli nazdávať. Bambus rastie ohromne rýchlo, a momentálne sa stávajú čoraz obľúbenejšími aj pre záhradkárov pestujúcich v našich klimatických podmienkach. Dosahujú výšku až 30 metrov, v chladnejších pásmach je to o niečo menej. Krajinou pôvodu je Japonsko a Čína a okrem textilného priemyslu sa Bambus využíva aj na výrobu nábytku či ako súčasť orientálnej kuchyne.

 

Celý článok...
 
... ďalšie články v tejto kategórii:
Začiatok Predošlá strana 1 2 3 4 5 6 7 Dalšia strana Koniec

Zobrazených 1 - 4 z 25