Dodacie podmienky - Chic&lovely retro móda

 
 
 
 

Doručenie tovaru

 

TOVAR SKLADOM ODOSIELAME DO 24 HODÍN OD PRIJATIA OBJEDNÁVKY !

 

OSOBNÝ ODBER V BRATISLAVE
Chcete mat objednaný tovar ihneď, alebo si ho prevziať večer alebo aj cez víkend?
Príďte si ho prevziať osobne na adresu Mliekárenská 5, Bratislava. Presný čas si treba ale vopred dohodnúť na čísle 0905 269 275. 
Tovar môžete zaplatiť priamo na mieste v hotovosti, alebo vopred na účet.

Sme iba internetový obchod a nemáme kamennú predajňu. Skúšanie oblečenia pri osobnom odbere nie je možné.


POPLATKY ZA DORUČENIE PODĽA KRAJINY DORUČENIA

Ak potrebujete akékoľvek ďaľšie informácie, napíšte nám na martina@chiclovely.sk alebo zavolajte na +421 905 269 275 a my Vám radi pomôžeme.
 

INFO K EXPEDÍCII TOVARU V ZÁVISLOSTI OD VAMI ZVOLENEJ PLATBY          

PLATBA NA ÚČET                                                                                                            
Ak je tovar skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa prijatia platby na náš účet, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa prijatia platby na náš účet.

PLATBA KARTOU a PAYPAL                                                                                            
Ak je tovar skladom,  je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa zrealizovania platby, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa zrealizovania platby.

DOBIERKA
V závislosti od vami zvoleného spôsobu doručenia zaplatíte dobierku kuriérovi alebo na výdajnom mieste v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky. 
Tovar na dobierku, ktorý je skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa potvrdenia prijatia objednávky, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa potvrdenia prijatia objednávky. Potvrdenie prijatia objednávky prebieha automaticky.


Ak potrebujete akékoľvek ďaľšie informácie, napíšte nám na info@tenzebra.sk alebo zavolajte na +421 905 269 275 a my Vám radi pomôžeme.


MOŽNOSTI PLATIEB

  • Platba vopred kartou cez platobnú bránu CardPay
  • Platba vopred cez PayPal
  • Platba na dobierku
  • Platba v hotovosti pri osobnom odbere
  • Platba vopred bankovým prevodom na základe objednávky z e-shopu, alebo na základe zálohovej faktúry na účet Predávajúceho uvedený na objednávke alebo faktúre.
  • Platba na základe Darčekovej poukážky (ak bola vydaná)

* Informácia pre držiteľa platobnej karty: Platbu platobnou kartou môžete uskutočniť prostredníctvom služby CardPay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Platiť môžete kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a DinersClub International, ktoré sú vydané akoukoľvek bankou na svete. Proces platby prebieha nasledovne: zákazník si vyberie tovar v e-shope, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru alebo služby a pri výbere spôsobu platby si zvolí platobnú kartu (CardPay), následne po kliknutí na tlačítko Potvrdiť objednávku s úhradou je presmerovaný na špeciálnu web stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CV kód a v prípade 3-D Secure aj heslo a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostane notifikáciu o úspešnej realizácii platby.