Dodacie podmienky - Chic&lovely retro móda

 
 
 
 

Doručenie a platby


TOVAR ODOSIELAME DO 24 HODÍN OD PRIJATIA OBJEDNÁVKY !


Ak potrebujete akékoľvek ďaľšie informácie, napíšte nám na martina@chiclovely.sk alebo zavolajte na +421 905 269 275 a my Vám radi pomôžeme.
 


POPLATKY ZA DORUČENIE PODĽA KRAJINY DORUČENIA:

MOŽNOSTI PLATIEB:

  • Platba vopred kartou cez platobnú bránu CardPay
  • Platba vopred cez PayPal
  • Platba na dobierku
  • Platba vopred bankovým prevodom na základe objednávky z e-shopu, alebo na základe zálohovej faktúry na účet Predávajúceho uvedený na objednávke alebo faktúre.
  • Platba na základe darčekového poukazu (ak bol vydaný).

* Informácia pre držiteľa platobnej karty: Platbu platobnou kartou môžete uskutočniť prostredníctvom služby CardPay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Platiť môžete kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a DinersClub International, ktoré sú vydané akoukoľvek bankou na svete. Proces platby prebieha nasledovne: zákazník si vyberie tovar v e-shope, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru alebo služby a pri výbere spôsobu platby si zvolí platobnú kartu (CardPay), následne po kliknutí na tlačítko Potvrdiť objednávku s úhradou je presmerovaný na špeciálnu web stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CV kód a v prípade 3-D Secure aj heslo a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostane notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

 

INFO K EXPEDÍCII TOVARU V ZÁVISLOSTI OD VAMI ZVOLENEJ PLATBY:              

PLATBA NA ÚČET:                                                                                                            
Tatra banka, a.s.
IBAN: SK61 1100 0000 0029 2182 9138
SWIFT: TATRSKBX
Variabilný symbol: uvádzajte prosím číslo Vašej objednávky
Ak je tovar skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa prijatia platby na náš účet, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa prijatia platby na náš účet.


PLATBA KARTOU a PAYPAL:                                                                                            
Ak je tovar skladom,  je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa zrealizovania platby, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa zrealizovania platby.


DOBIERKA:
Tovar na dobierku v rámci Slovenska Vám doručí Slovenská pošta a.s. s platbou na pošte, alebo DPD Kuriérska služba s platbou priamo kuriérovi v hotovosti alebo kartou.
Tovar na dobierku, ktorý je skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa potvrdenia prijatia objednávky, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa potvrdenia prijatia objednávky. Potvrdenie prijatia objednávky prebieha automaticky.


OSOBNÝ ODBER:
Osobný odber tovaru je možný na adrese Mliekarenská 5, Bratislava a to iba vo vopred dohodnutom čase telefonicky na čísle 0905 269 275 alebo e-mailom na martina@chiclovely.sk . Podmienkou osobného odberu je platba vopred (Zálohová faktúra, CardPay, PayPal). Platba v hotovosti ani kartou v mieste osobného odberu nie je možná!

Ak potrebujete akékoľvek ďaľšie informácie, napíšte nám na martina@chiclovely.sk alebo zavolajte na +421 905 269 275 a my Vám radi pomôžeme.