/>

Kuchynské doplnky - Chic&lovely luxusné zástery

 
 
 
Kuchynské doplnky
Vyberte si z ponuky
 
 

Kuchynské doplnky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť: 
 
Cupcake etažér Čaj o piatej
Akcia
Ušetríte: 16 %

Cupcake etažér Čaj o piatej

Ozdobte svoj stôl etažérom Cupcake Katie&Alice. Navrhnuté vo farbách slávnych parížskych cukrárni. Sladké vzory pripomínaju 19 storočie. Pripravte si čaj o piatej a naservírujte koláče a snack na porcelánovom etažéry cupcake. Lesklé, sladké a hravé
25,00 € 29,90 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Poznáte tú vôňu farmárskeho trhoviska? Vôňa ovocia, zeleniny, zvierat či kvetín. Raňajková darčeková sada Country Farmers Market vás zavedie na vidiek, kde pri rannej káve budete čerpať energiu do nového dňa. Vhodné aj ako darček.
11,50 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Kvetinový etažér Čaj o piatej
Akcia
Ušetríte: 13 %

Kvetinový etažér Čaj o piatej

Ozdobte svoj stôl etažérom kvetinovým Katie&Alice. Pripravte si čaj o piatej a naservírujte koláče a snack na porcelánovom etažéy. Lesklé, krásne a hravé.
26,00 € 29,90 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Levanduľové dezertné taniere set
Akcia
Ušetríte: 10 %

Levanduľové dezertné taniere set

Dotyk levanduľe na dezertých tanieroch Levanduľa. Levanduľové záhony ako z Provensálska môžete mať aj vo vlastnej kuchyni. Dezertné taniere levaduľové vám spríjemnia deň, alebo potešia ako lvenduľový darček.
26,00 € 29,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Retro ružový pohár na zmrzlinu vás zavedie späť do spomienok Bobbysocks. Svet hojdačiek, sukien a Rock & Rollu. Vychutnajte si zmrzlinu z keramického retro pohára a sledujte svoje obľúbené filmy.
8,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Retro tácka na Popcorn
Akcia
Ušetríte: 22 %

Retro tácka na Popcorn

Kovová tácka na popcorn vás zavedie späť do spomienok Bobbysocks. Svet hojdačiek, sukien a Rock & Rollu. Vychutnajte si popcorn s Retro táckou Popcorn a sledujte svoje obľúbené filmy.
7,00 € 9,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM

 
 

Kuchyňa je miesto, kde sa schádza celá rodina

Každý z nás si zariaďuje bývanie svojím spôsobom. Niekto túži po jednoduchosti doplnenej o netradičné a hravé doplnky, iný zase volí extravagantné veľké kusy nábytku v spojení s  jednoduchými doplnkami. Výnimkou nie sú ani kuchyne. V moderne, aj klasicky zariadených kuchyniach sa skvele vynímajú naše milé kuchynské doplnky. Kuchyňa je vnímaná predovšetkým ako miesto, kde si pripravujeme jedlo a varíme – tým chceme zdôrazniť, že ľudia väčšinou využívajú toto miesto hlavne pre praktické účely. Naša predstava o využívaní kuchyne je omnoho širšia, ba dokonca tvrdíme, že kuchyňa je čarovné miesto, kde sa stretáva celá rodina. Taká skutočná kuchyňa s domácou atmosférou by mohla vyzerať asi takto:

Už pri vstupe do bytu/domu je cítiť vôňu čerstvo upečeného koláča prelínajúcej sa s vôňou mletej kávy a kľudnou nedeľnou atmosférou. Taniere sú v skrinke na poličke, nástenné hodiny na stene, ovocie v košíčku, no nesmú chýbať ani použité lyžičky a misky ležérne pohodené v drese. Omrvinky roztrúsené po zemi čakajú na to, kým ich niekto pozametá, poprípade kým ich s radosťou zje chlpatý štvornohý člen rodiny – a tým nemyslíme vášho manžela, ktorý sa práve vrátil z krčmy. Na kuchynskom stole púta pozornosť dezertný retro podnos, na ktorom sú posledné kúsky štrúdle a v hrnčeku s pekným motívom čierna káva.

 

Na kuchynských doplnkoch záleží

Kuchynské doplnky Chic&Lovely sú nielen praktické, ale dodajú vašej kuchyni aj skutočné čaro. Milovníci horúcej čokolády môžu doplniť svoj deficit cukru v krásnom bielom hrnčeku s červenými srdiečkami a s nápisom „Chocolate“, príjemným prekvapením je šablóna pomocou, ktorej si vytvoríte srdce zo škorice alebo kakaa do vašej čokolády. K hrnčeku s horúcou čokoládou by sa dokonale hodil sladký „muffin“ alebo „cupcake“, ak však žiadny nemáte ako dekorácia vám poslúžia aj kuchynské utierky „cupcake“, ktoré sú samozrejme plne funkčné, takže sa ich vôbec nemusíte báť používať na bežné kuchynské účely. Šmrnc môžete kuchyni dodať aj pomocou našich tzv. darčekových sád (tácka, šálka, podložka pod šálku), ktoré sú už tradične vhodné a priam ideálne ako darčeky. Okrem spomínaných kuchynských doplnkov ponúkame aj keramickú dózu a tácku na Popcorn, ktoré sú skôr doplnkami do obývacej miestnosti a skvele dotvárajú atmosféru pri pozeraní filmu z pohodlia domova.