Detské zástery - Chic&lovely luxusné zástery - strana 2

 
 
 
Úvod > Zástery > Detské zástery
 
Cenová hladina
Veľkosť
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 


Detské zástery

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:

 
Variť s mamičkou je predsa zábava. Aj malá princezná chce mať rovnakú kuchársku zásteru ako jej mamička. V štýlovej detskej zástere od Jessie Steele sa bude cítiť malá kuchárka pohodlne a štýlovo aj keď bude zababraná od múky. Dizajnové značkové zástery Jessie Steele, ktoré oceňujú celebrity a vďaka ním sa stali populárne po celom svete.
24,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
Variť s mamičkou je predsa zábava. Aj malá princezná chce mať rovnakú kuchársku zásteru s vinočným motívom ako jej mamička. V štýlovej detskej zástere od Jessie Steele sa bude cítiť malá kuchárka pohodlne a štýlovo aj keď bude zababraná od múky. Dizajnové značkové zástery Jessie Steele, ktoré oceňujú celebrity a vďaka ním sa stali populárne po celom svete.
24,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
 
 

Varenie s deťmi a ich pocit dôležitosť v detskej zástere

Varenie s deťmi rozvíja u detí schopnosť pripravovať si jedlo sami a vychutnať si chuť čerstvých potravín. Čím skôr deti naučíme pripravovať jedlo z čerstvých potravín, tým menšiu chuť konzumovať polotovary neskôr budú mať. Varenie s deťmi poskytuje výborný spôsob, ako dieťaťu môžeme vystvetliť, že niektoré potraviny vplývajú zle na náš organizmus a aj na životné prostredie. Čím skôr sa deti naučia variť, tým skôr sa naučia základné zručnosti potrebné do života. Tomu, že deti budú jesť čipsy na školskom večierku, alebo vychutnávať si zmrzlinu po futbalovom zápase nezabránime. Najdôležitejšie však je to, ako sa stravujú väčšinu času. A to je miesto, kde rodičia môžu hrať hlavnú rolu.

 

Vieme, že detičky robia aj dosť veľký neporiadok v kuchyni, čo nám rodičom nerobí až takú veľkú radosť. Zaprskaná zem od mlieka či vody, alebo špinavé vlasy od vajíčka. Je pravda, že deti pri príprave jedla vyžadujú čas, trpezlivosť a hravé detské zásterky, najmä keď sú deti mladšie. Dievčatko si praje byť rovnako šikovné a pekné ako jej mamička, a tak hľadáme pre svoje ratolesti veselé a farebné kuchynské doplnky a detské zástery. Dievčatko chce mať rovnakú detskú zásteru ako jej mamička a syn chce pomôcť otcovi pri grilovaní v rovnakej chlapčenskej zástere.  Detská zástera hrá v kuchyni tiež veľkú rolu. Malé dievčatá chcú byť v kuchyni ako veľké princezničky i keď zababrané.

 

Spoločne strávený čas v kuchyni s rodičmi im dáva pocit dôležitosti. Deti tento pocit milujú. Varenie s deťmi je ideálny spôsob, ako zvýšiť ich sebavedomie a naučiť ich zodpovednosti. Nič nie je roztomilejšie ako pozerať sa na svoje deti, vo veselej detskej zástere servírujú jedlo pre zvyšok rodiny.

 

Spoločná príprava jedla je efektívne využitý čas na komunikáciu s najmenšími ratolesťami v pravidelných intervaloch. Učíme ich pripravovať jedlá, ktoré pripravovali naše mamičky a spomíname im naše zážitky, keď sme mali špinavé detské zástery od múky a ako si mama utierala spotené čelo do dámskej zástery po vytiahnutí bublaniny z pece. Odovzdávame im tajné recepty, ktoré sme zdedili po svojej starej mame.

 

S pribúdajúcim vekom naše deti môžeme požiadať, aby si pripravili desiatu do školy, nakrájali si chleba a natreli ho maslom, alebo pripraviť večeru svojim rodičom na výročie svadby. Poprosme svoju dcéru aby si obliekla svoju detskú zásteru ako šaty a spoločne pripravila chutné jedlo pre návštevu a privítala ich s nádychom luxusu a dobrým pocitom domácky pripraveného jedla.

 

Čo sa vlastne deti v kuchyni naučia?

Počítanie, jazyk, váženie, meranie, rozdeľovanie, riešenie problémov, zdieľanie, umývanie, jemnú motoriku, čítanie, rozpoznávanie ingrediencií, pripravovať si jedlo z čerstvých surovín, varenie s pôvabom v luxusnej detskej kuchynskej zástere.

 

Tak sa pusťme s radosťou do varenia s deťmi. Odovzdávajme im svoje kuchárske skúsenosti, nech aj oni raz môžu svojim deťom rozprávať o svojej špinavej detskej zásterke s vôňou mamičkinej bábovky.