Darčeky pre otca - Chic&lovely luxusné zástery

 
 
 
 
Darčeky pre otca
 
 
Cenová hladina
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Darčeky pre otca

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť:
 
Set 2 bodkovaných hrnčekov Besties
Akcia
Ušetríte: 30 %

Set 2 bodkovaných hrnčekov Besties

Ideálny darček len pre "#besties", sada obsahuje dva jemné porcelánové hrnčeky s dizajnom čiernej a zlaté bodky s motívom #Besties. Hrnčeky sú zabalené vzrušujúcim spôsobom: každý hrnček je balený oddelene vo svojej vlastnej darčekovej krabičke a obe krabičky sú zabalené do vzorovaného obalu. To robí z toho netradičný darček. Objem 350 ml.
12,50 € 17,90 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM
 
 

Ešte nemáte darček pre otca?

Aj vy už pár mesiacov pred Vianocami, či iným sviatkom Vášho otca rozmýšľate, čo mu kúpiť? Lovíte v pamäti, čo ste mu darovali pominulé roky a máte pocit, že už nenájdete nič, čo by ho potešilo? Má Váš otec rád varenie, alebo je dokonca kuchár? V prípade, že ste na naše otázky odpovedali negatívne, nič sa nedeje. Postačí, že máte vy a Váš otec zmysel pre humor. U nás objavíte niekoľko darčekov pre otca.

 

Samozrejme, nájde sa veľa mužov, ktorí sú výbornými kuchármi a varia pre Pánska zástera - darček pre otcapriateľku, manželku či rodinu. Na druhej strane nesmieme zabúdať aj na mužov, ktorým kuchárske umenie až tak nejde. Základným heslom je však neupozorňovať na svoje nedostatky, ale vedieť si z nich spraviť žart. Takýto ľudia sú omnoho viac obľúbení ako tí, ktorí svoje slabé stránky berú vážne. Taký je aj náš nápad na darček pre otca. Obdarujte ho niektorou z našich pánskych záster. V ponuke nájdete 8 rôznych záster vhodných pre manžela, otca alebo kamaráta. Spája ich rovnaký strih a približne rovnaká cena avšak v rôznych zaujímavých motívoch a farbách.

 

Pre náročnejších...

Pre tie náročnejšie dámy, ktoré majú pocit, že ani jedna z ponúkaných pánskych záster nie je dostatočne vhodná ako darček pre otca, je tu možnosť vyskladať si svoju vlastnú zásteru. No a pre tie z Vás, ktoré si chcú vystreliť z obdarúvaného, je tu možnosť k darčeku pre otca dokúpiť aj receptár. Na výber máte zo štyroch receptárov, pričom v tomto prípade nezáleží na tom, ktorý vyberiete, pretože ide hlavne o žart. Vystreliť si z otca, ktorý je častejšie v kuchyni ako žena, alebo vystreliť si z muža, ktorý k vareniu vzťah nemá a v kuchyni ho vidieť len pri jedení, alebo motaní sa popod nohy. V tomto druhom prípade ho možno inšpirujete aj k prvým kulinárskym pokusom.