Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Nenahraditeľný pomocník v kuchyni - citrón. Poznáte všetky spôsoby jeho využitia?

Citrón by nemal chýbať v nákupnom zozname žiadnej správnej žienky domácej. Tipy a triky využitia tohto malého zázraku sú skutočne všestranné. Nejde len o ingredienciu do čaju proti nachladnutiu, zdroj vitamínu C a výbornú prísadu do zákuskov a koláčov. Načo kupovať drahé a toxické čistiace prostriedky, keď existuje ideálny pomocník, ktorý si poradí s väčšinou problémov a rozžiari domácnosť čistotou?

Celý článok...
 

Deti milujú rafinovaný cukor – ako im rafinovane naservírovať zeleninu?

Ako primäť deti, aby jedli ovocie a zeleninu s radosťou a chuťou, ako krémeše, veterníky a čokoládu? Často sa vraví, že je nielen žalúdok, ale aj oči. U detí to platí dvakrát, a možno aj trikrát. Čo je zdravé môže byť aj chutné.Dôležitou súčasťou detského stravovania je aj ich osobná účasť pri príprave jedla. Keď si dieťa vlastnoručne nachystá ovocné jednohubky, skonzumuje dosť ovocia už v priebehu ich prípravy. V prípade že máte doma malú princeznú, na prípravu zdravého jedla ju môžete motivovať aj oblečením sa do krásnej šatovej zástery. Zadovážte si rovno dve rovnaké Chic&Lovely, pretože v zásterách „mama a dcéra“ sa vám bude spolu variť veselšie. Malá gazdinka si predsa vždy želá mať rovnaké šaty ako mamička.

Celý článok...
 

Novoročné predsavzatia bez cukru a predsa sladké

Kto si tento rok nedal žiadne predsavzatie, nech dvihne ruku. Predsavzatia sú fajn, najmä tie splniteľné, ktoré nám levelom svojej náročnosti, nevezmú všetok vietor z plachiet hneď v úvode roka.

Končím s cukrom, od 1.1.2017 ho nikdy nevložím do úst

Pomaly ďalej zájdeš a takéto ultimátne výroky, predurčujú predsavzatie na neúspech behom prvých dní. Po týždni odriekania tak vypijete dva litre koly, zjete tri čokolády a o 23:30 miestneho času sa prichytíte, ako priamo ústami vyjedáte z plechu to najprečokoládovanejšie brownies na svete.
 

Celý článok...
 
Začiatok Predošlá strana 1 2 3 4 5 6 7 Dalšia strana Koniec

Zobrazených 21 - 24 z 27