Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Len tancovať!

  Už ste niekedy tancovali v kuchyni, pri upratovaní alebo len tak bez príčiny? Ak máte doma rádio, púšťajte si ho pri domácich prácach, pôjde vám to s radosťou, rýchlejšie a ešte budete mať celý deň veselý.

 


 

Celý článok...
 

Nočná mora každej gazdinky? Návšteva ešte pred naším naplánovaným upratovaním.

Asi každá gazdinka sa „poteší“, keď jej zazvoní telefón a ohlási sa nečakaná návšteva. Ako správna hostiteľka však návštevu nikdy neodmietne a nečakaných hostí prijme. Milé dámy, žiadna panika! Máme pre vás niekoľko tipov, ako svoju domácnosť zachránite! :-)

Dôležitý je úsmev a dobrá nálada! S takýmto privítaním zamaskujete všeličo! Aj keď vám do príchodu návštevy zostáva len niekoľko minút, zvládnete toho ešte dosť. Aspoň toľko, aby ste svojich blízkych privítali v čistom a upratanom byte. Začnite prvým bodom tohto zoznamu a pokračujte postupne nadol čo najrýchlejšie, až kým sa neozve zvonček pri dverách. Ak sa vám podarí skončiť skôr a zvýšilo vám ešte trochu času, vráťte sa do hlavnej izby a poupratujte ju dôkladnejšie. Alebo samu seba skrášlite.

Celý článok...
 

Jarný detox domácnosti

Ako všetko upratať rýchlo, efektívne a sexi?

Hurá, hurá, tráva sa už zelená!!! Znamená to, že zime sme dali definitívne zbohom, môžeme odložiť bundy a čižmy a plánovať jarnú očistu v domácnosti. Asi sa vám dvakrát nechce, čo? Nevadí, máloktorá je úplne hŕŕŕ do veľkého upratovania. My však poznáme niekoľko trikov, ako si túto činnosť spríjemniť.

Celý článok...
 
... ďalšie články v tejto kategórii:
Začiatok Predošlá strana 1 2 3 4 5 6 7 Dalšia strana Koniec

Zobrazených 17 - 20 z 27