Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Prírodné materiály sú in!

Prírodné materiály sú in!

V Chic&Lovely šijeme z bambusového vlákna.

Deň čo deň sa chceme cítiť krásne. Okrem iného sa preto obliekame do ženských vecí, ktoré zvýraznia naše krivky. Zároveň však chceme byť spokojné, a preto musí byť oblečenie príjemné. Alergie a ekzémy sú žiaľ na dennom poriadku.  Podobne ako v strave, ani v obliekaní to už nie je čo bývalo. Pre nás v Chic&Lovely je dôležité, aby sa naše zákazníčky mohli spoľahnúť na kvalitu.  Preto sme sa rozhodli dnešný blog venovať látke, ktorá je príjemná na dotyk, vhodná pre alergikov a z veľkej časti pochádzajúca zo samotnej prírody.

Bambusové vlákna pochádzajú z rastliny menom Bambus. Hoci sú bambusy také mohutné a vysoké, nepatria medzi stromy, akoby sme sa mohli nazdávať. Bambus rastie ohromne rýchlo, a momentálne sa stávajú čoraz obľúbenejšími aj pre záhradkárov pestujúcich v našich klimatických podmienkach. Dosahujú výšku až 30 metrov, v chladnejších pásmach je to o niečo menej. Krajinou pôvodu je Japonsko a Čína a okrem textilného priemyslu sa Bambus využíva aj na výrobu nábytku či ako súčasť orientálnej kuchyne.

 

Celý článok...
 

Jesenné trendy: Stavte na ženskú a sexy obuv!

Jesenné trendy: Stavte na ženskú a sexy obuv!

Opäť medzi nás zavítal nový školský rok. Či už ste mamina, a svoje deti ste úspešne vypravili do školy, alebo ste biznis žena, ktorá celý deň pracuje a vykonáva ťažké úlohy, alebo ste študentka, ktorá sa chodí do školy vzdelávať. Každá z vás potrebuje pekne vyzerať. No nie že potrebuje, ale chce, no nie? Ak dobre vyzeráme, dobre sa aj cítime. A práve na tom záleží. Ak sa dobre cítime, počas celého dňa nám idú úlohy od ruky, či už sme v domácnosti alebo v kancelárií či v škole. Máme pre vás pár topánkových trendov, ktoré určite oceníte najbližšiu jeseň.

Lodičky sú štýlové a navyše nadčasové. Nikdy nevychádzajú z módy, to vie predsa každá žena. Niet nad klasické čierne lodičky, či béžové alebo pudrové. Okrem toho ak ste z tých extravagantnejších, vaše lodičky môžu byť aj pestrých farieb, napríklad žlté, ružové či zelené. Tak outfit nielen podčiarknete, ale ho aj dokonale zvýrazníte a zakončíte unikátnou farebnou bodkou. Je neuveriteľné, ako dokážu práve topánky zahrať vo váš prospech. Najmä tie na vyššom podpätku okamžite vyčarujú lepšiu postavu, štíhlejšie nohy a krajší driek. To platí, či už ste menšia alebo máte výšku modelky, lodičky sa hodia každej žene. Doplnia biznis outfity, študentské ležérne oblečenie ale aj mamičky si ich zamilujú. V našej ponuke sú totiž stabilnejšie lodičky s pevnejším podpätkom. Chôdza v nich nie je vôbec namáhavá, a tak sa hodia aj do spoločnosti na dlhšie večery.

 

Celý článok...
 

Leto sa končí, prichádzajú oslavy vínka a husacieho mäska!

Leto sa končí, prichádzajú oslavy vínka a husacieho mäska!

Leto nám už o chvíľu zamáva posledný krát a my sa budeme musieť naplno pustiť do práce. Prázdniny a výlety necháme za dverami a k životu ich preberieme azda až počas zimných sviatkov. Nesmúťte... jedno z najlepších období je pred nami! Hody a vinobrania sú už za rohom a nám neostáva nič iné, ako sa na ne poriadne pripraviť.

Človek je tvor mlsný, a preto iste budete so mnou súhlasiť ak poviem, že radi všeličo ochutnáme. Husacie hody, výborné akostné vínko, hrozno, burčiak či chutné moravské koláče... to všetko a ešte omnoho viac na vás už čaká. Stačí sa vybrať na jarmok či hody, ktoré budú isto čo nevidieť aj vo vašich končinách. K tomuto neodmysliteľne patrí aj zábava, či už preferujete kolotoče alebo pripitie si vínkom s vašimi kamarátmi.

Nezabudnite na milé selfies, ktoré neustále letia. Zaplňte svoje účty na sociálnych sieťach farebnými obrázkami a urobte tak deň krajším. Aj vaši priatelia sa isto potešia, že sa nájdu vo vašom súkromnom albume.

 

Celý článok...
 
... ďalšie články v tejto kategórii:
Začiatok Predošlá strana 1 2 3 4 5 6 7 Dalšia strana Koniec

Zobrazených 5 - 8 z 27