Retro sukňa bodkovaná

 
 
 
Sukne a čelenky > Retro sukne > Zavinovacia sukňa bodkovaná Retro Black/White
 
Informácia:Zvoľte si variant pre tento produkt.

Retro sukne

Zavinovacia sukňa bodkovaná Retro Black/White

Zavinovacia sukňa Retro čierna s bielými bodkami. Veľkosť bodky 0,7 cm. Suknička je vhodná do práce, na letné prechádzky do mesta či na romantickú večeru s partnerom.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM

Vaša cena: 39,00 €
Zvoľte si veľkosť:

Zavinovacia retro sukňa tvorí základ šatníka každej správnej ženy. Je večná a nadčasová. Správne zvolená sukňa bude vašim módnym pomocníkom na dlhé roky. Retro sukňa pristane všetkým typom postáv. Zavinovací strih krásne prepracovaný je veľkostne univerzálny. V páse dierka na prevlečenie opasku. Nikto nepozná, že se jedná o zavinovací model.

Modelka je vysoká 170 cm.

Dĺžka sukne s pásovkou: 51 cm
Sukňa je po otvorení široká: 112 cm skladaná z 2m.
Opasok:  97 cm a 43 cm
100% kvalitná bavlna

Vyrobené v Chic&Lovely dielničke na Slovensku s láskou.

 
 
Naposledy navštívené
Zavinovacia sukňa bodkovaná Retro Black/White Zavinovacia sukňa bodkovaná Retro Black/White 39,00 €
 
 

Sedemdesiat sukien mala...

Sedemdesiat sukien mala, a predsa sa nevydala? Všetci si spomíname na túto známu detskú pesničku o dievčine, ktorej k vydaju nepomohlo ani sedemdesiat sukien. To teda museli byť veľmi zle ušité a neforemné sukne! Naše retro sukne svojím jednoduchým, ale poctivo ušitým strihom skryjú nedokonalosti a naopak zvýraznia, čo zvýrazniť majú. Nebudú pôsobiť vyzývavo, pretože sú upevnené vyššie okolo pásu a siahajú až po kolená. Momentálne, máte dámy na výber z viacerých modelov, ktoré však nikde inde nezoženiete. Veľmi príjemný ale nenápadný detail, ktorý vás môže milo prekvapiť je mašľa na ľavej strane okolo pásu.

 

Romantika v retro sukni

V popisoch pri sukniach ste sa mohli dočítať, že ich odporúčame nosiť do práce, na letné prechádzky do mesta, či na romantickú večeru s partnerom. Áno, taká letná prechádzka v retro sukni, kedy vás po tele hladí čerstvý dunajský vánok a vy sa kocháte výhľadom na prírodu z druhej strany nábrežia, tá vie byť naozaj čarovná.

Prechádzanie sa ruka v ruke Starým Mestom v retro sukni, hľadajúc nejaké útulné romantické miesto pre dvoch, kde by ste si vychutnali dobrú večeru, kde by ste si objednali kvalitné víno rubínovej farby a nechali sa unášať vínovým opojením, to si nie je ťažké predstaviť.

 

Pracovný outfit

Predpokladám však, že tak 60% z vás sa pozastavilo nad slovným spojením „vhodné do práce“. Určite si viete predstaviť, ako si vykračujete do práce v jednej z týchto retro sukní a máte pocit, že Váš outfit nie je dostatočne formálny? Tu vás musíme vyviesť z omylu. „Retro“ znamená návrat do minulosti, a teda nemá nič spoločné s neformálnosťou. Tento štýl sukní sa nosil už dávnejšie, a to nielen v 50. a 60. rokoch 20. storočia. V skratke, retro sukne boli už dávnejšie v móde a vracajú sa späť do našich šatníkov vďaka modelom, aké ponúkame aj my. Opäť odporúčame veľmi jednoduchý jednofarebný top a béžové lodičky, ktoré nechajú vzniknúť samotnú sukňu. Retro sukňa navyše pôsobí milo a veselo, čo môže byť v práci len výhodou práve pre Vás.