Luxusná vintage zástera

 
 
 
Zástery > Luxusné dámske zástery > Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster
 
Informácia:Zvoľte si variant pre tento produkt.

Luxusné dámske zástery

Ušetríte: 20 % Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster
zväčšiť obrázok
Akcia
Luxusná kuchynská zástera Vintage roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster
Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster
 

Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster

Máte radi všetko, čo je originálne a netradičné? Očarte svoje okolie touto nádhernou zásterkou. Oblečte si túto luxusnú vintage zásteru, zavrite oči a na moment sa ocitnete v babičkinej záhrade.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM

Bežná cena: 49,00 € Vaša cena: 39,20 €
Zvoľte si veľkosť:

Dĺžka sukne: 45 cm
Pásovka: 5 cm
Opasok: 105 cm 
Univerzálna veľkosť
Ukončená volánikmi a saténovou lemovkou
100% prémiová americká bavlna

Výrobca:Chic&lovely

Vyrobené v Chic&lovely dielničke na Slovensku s láskou.

 
 
Naposledy navštívené
Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster Luxusná kuchynská zástera Vintage Roster 49,00 € 39,20 € Ušetríte: 20%
Akcia
 
 

Luxusná zástera, vďaka ktorej prekvapíte a zaručene očaríte

My ženy sa chceme páčiť za každých okolností. Či už sme v práci, na záhrade, v obchode alebo len tak vo fitku, náš outfit nás musí dokonale reprezentovať pri každej činnosti. Nezáleží ani na tom, či práve pripravujeme obed v kuchyni alebo usporadúvame záhradnú grilovačku - luxusná zástera od Chic&Lovely nám dodá na šarme vždy a všade. Či už sme zadané alebo slobodné, vynikajúci dojem je potrebné vytvoriť aj počas varenia hráškovej polievky s vareškou v ruke. Rozkošné a zároveň vkusné  zástery z e-shopu Chiclovely.sk dokážu dotvoriť našu dokonalosť a zároveň príjemne prekvapiť blízkych.

 

Potešiť nielen samú seba je tak jednoduché

Luxusná zástera od Chic&Lovely vám vyčarí úsmev na tvári, vďaka čomu sa stanete výnimočnou u vás doma. Neprehliadnuteľný a štýlový kúsok oblečenia, ktorý aj z toho najvšednejšieho dňa vykúzli zaujímavý a autentický okamih. Pri usporadúvaní grilovačky priamo u vás doma vykúzlite nejeden úsmev na tvári vašich ctených hostí. Tak ako vaše jedlo reprezentuje vašu šikovnosť, luxusná zástera od Chic&Lovely bude reprezentovať vás.

Pri podnikaní záleží aj na maličkostiach

Pretože nie je nič milšie, ak sa o vás v príjemnom prostredí, napríklad takej malej kaviarničky, stará personál, ktorý očarí príjemným vystupovaním a reprezentuje seba a svoj lokál v pestrofarebných a vkusných zásterách, ktoré hýria farbami a nápadom. Vďaka tomuto trendy luxusnému doplnku ponúkajú svojim zákazníkom o dôvod viac, aby sa u nich mohli cítiť pohodlne, odchádzali príjemne naladení a zároveň túžili tam znova zavítať.

 

Na detailoch naozaj záleží. Luxusné a pritom vkusné zástery od Chic&Lovely ozvláštnia každý okamih vo vašom živote a ponúknu vždy o čosi viac. Zástery sú prepracované do najmenších detailov a v sviežich nápadoch prinášajú istú dávku príjemnej nostalgie. Sú krásnou spomienkou na minulosť našich starých mám, ktorá pretrvala až dodnes.