Čelenka s mašľou Zmrlinová

 
 
 
Zástery > Čelenka do vlasov > Čelenky s mašľou > Čelenka do vlasov Zmrzlina dámska
 
Informácia:Zvoľte si variant pre tento produkt.

Čelenky s mašľou

Čelenka do vlasov Zmrzlina dámska

Čelenka do vlasov s gumičkou dámska. Mašlička sa dá odviazať. Krásny módny doplnok.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: SKLADOM

Vaša cena: 8,00 €
Zvoľte si veľkosť:

Šírka: 6 cm
100% prémiová bavlna

Vyrobené v Chic&Lovely dielničke na Slovensku s láskou.

 
 
Naposledy navštívené
Čelenka do vlasov Zmrzlina dámska Čelenka do vlasov Zmrzlina dámska 8,00 €
 
 

Naše čelenky sú, rovnako ako aj luxusné zástery, návratom do retro čias. Majú univerzálnu veľkosť a sú vhodné pre všetky typy vlasov. Sú ručne vyrábané z textilu a ich dominantným prvkom je mašľa. Niektoré sú vyrobené z rovnakých látok ako zástery, takže ak už doma máte zakúpenú našu zásteru a práve ste objavili čelenku s mašľou, ktorá k nej dokonale ladí, niet nad čím rozmýšľať. Pre tie z vás, ktoré jednoducho oslovili samotné čelenky a rady by také nosili, len nevedia ako, máme niekoľko typov.

 

V jednoduchosti je krásaČelenky Chic&Lovely

V dnešnej dobe sa módnym trendom medze nekladú. Veľké nápisy, výrazné vzory, veľa farieb...toto všetko sa nosí, tak aby sa človek cítil sám sebou. Aby jeho outfit bol odrazom samého seba a cítil sa v ňom prirodzene a sebavedome. Avšak, nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Častokrát stačia úplne obyčajné kúsky oblečenia a len jeden výrazný prvok, ktorý náš outfit oživí. Áno, pochopili ste to správne. Naše čelenky s mašľou sú presne týmto oživením. Čelenka už dávno nie je záležitosťou len pre deti, ale aj symbolom ženskosti a citu pre módu.

Chystáte sa von s priateľkami, alebo len tak na prechádzku? V tom prípade vám postačí čisté biele tričko bez potlače, klasické modré denimové nohavice, lodičky na nižšom podpätku a výrazná čelenka. Popri klasickej modrej farbe nohavíc vynikne pekne červená „čelenka do vlasov bodkovaná s mašľou Pretty“, „čelenka s mašľou Carmen“ alebo „čelenka bodkovaná s mašľou Retro“.

 

Čelenky a extravagancia

Čo sa týka módy a obliekania, Slováci patria ešte stále k tým menej odvážnym národom. S našimi čelenkami si však prídu na svoje konzervatívnejšie i odvážnejšie ženy. Ženy s extravagantnejším zmyslom pre obliekanie môžu čelenku zakomponovať do farbami hýriaceho outfitu, milovníčky čiernej farby si prídu na svoje v obyčajnej čiernej alebo čiernej bodkovanej čelenke a romantické typy sa okamžite zamilujú do jemných pastelových čeleniek s kvetovými vzormi.

 

Hipsterský štýl

Uberajú sa menej konzumným životom než bežní ľudia, sú nezávislí a vedú alternatívny spôsob života. Takto by sme v skratke charakterizovali hipsterov. Páni sa zvyknú odlišovať dlhšími vlasmi alebo bradou, ktorá neuznáva žiletku. Hipsterky si však prídu na svoje s našimi nekomerčnými čelenkami, ktoré môžu nosiť vo vlasoch. Ženy hipsterky vedia určite najlepšie k akému účesu si čelenku vziať, ale pre tie z vás, ktoré by sa rady inšpirovali, odporúčame jemne vlnité rozpustené vlasy, či ležérny zapletaný vrkoč. Elastická časť čelenky sa pevne zafixuje pod vašou hrivou a nešmýka sa dole, na rozdiel od rôznych zaväzovacích šatiek.